Dny otevřených dveří

Srdečně Vás zveme na dny otevřených dveří v níže uvedených termínech v prostorách SPŠ a VOŠ Chomutov, kde Vám budou poskytnuty podrobnější informace o organizaci studia, přijímacích zkouškách, náplni jednotlivých předmětů atd. Dále je možné získat brožuru s přijímacími testy z minulých let a prohlédnout si interiér školy včetně odborných učeben, kde Vám naši vyučující rádi zodpoví Vaše dotazy ke konkrétním záležitostem týkající se výuky.

Termíny konání

  • 4. prosince 2021 (8:00 – 12:00 hod.)
  • 15. ledna 2022 (8:00 – 12:00 hod.)

Virtuální den otevřených dveří

Den otevřených dveří 4.12.2021 a 15.1.2022 osobně (od 8 do 12 hodin) i online.

Pro další informace o možnostech studia na SPŠ a VOŠ Chomutov nás můžete kontaktovat telefonicky neb e-mailem. V případě zájmu většího počtu studentů je možné domluvit návštěvu také individuálně, případně se dohodnout na návštěvě našeho zástupce na Vaší škole, který podá ucelené detailní informace.

Výchovným poradcům na ZŠ každoročně nabízíme v rámci informací o škole návštěvu našeho zástupce, který osobně informuje žáky devátých tříd o možnostech studia na SPŠ, podmínkách přijímacího řízení, nabídce a uplatnění specializací ve druhé části studia na SPŠ. V případě zájmu o návštěvu v konkrétním termínu nás prosím kontaktujte.