Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří - osobně i virtuálně: 9.12.2023 a 20.1.2024

Srdečně Vás zveme na dny otevřených dveří v níže uvedených termínech v prostorách SPŠ a VOŠ Chomutov, kde Vám budou poskytnuty podrobnější informace o organizaci studia, přijímacích zkouškách, náplni jednotlivých předmětů atd. Dále je možné si prohlédnout interiér školy včetně odborných učeben, kde Vám naši vyučující rádi zodpoví Vaše dotazy ke konkrétním záležitostem týkající se výuky.

Termíny konání

  • 9. prosince 2023 (8:00 – 12:00 hod.)
  • 20. ledna 2024 (8:00 – 12:00 hod.)

Jak se k nám dostanete

Naše škola sídlí v ulici Školní 1060/50. Parkovat je možné v ulicích v okolí školy (Meisnerova, Křižíkova, Legionářská a nám. T. G. Masaryka).

Pro další informace o možnostech studia na SPŠ a VOŠ Chomutov nás můžete kontaktovat telefonicky neb e-mailem. V případě zájmu většího počtu studentů je možné domluvit návštěvu také individuálně, případně se dohodnout na návštěvě našeho zástupce na Vaší škole, který podá ucelené detailní informace.

Výchovným poradcům na ZŠ každoročně nabízíme v rámci informací o škole návštěvu našeho zástupce, který osobně informuje žáky devátých tříd o možnostech studia na SPŠ, podmínkách přijímacího řízení, nabídce a uplatnění specializací ve druhé části studia na SPŠ. V případě zájmu o návštěvu v konkrétním termínu nás prosím kontaktujte.