Proč studovat naši školu

Důvody jako na talíři

 1. Celosvětově neukojitelný hlad po technicky smýšlejících lidech. Staň se také uznávaným odborníkem v oboru, a to už po střední! Fakt, to není žádný kec, s hlavou nabitou vědomostma od nás se nikde neztratíš.
 2. Technologie hýbou světem, ale kdo nejdřív rozhýbal je? Popožeň lidstvo ještě o něco víc! Vymýšlej nové stroje a zařízení nebo zdokonaluj už ty hotové.
 3. Hledáš teprve svou podstatu? U nás dostaneš další 2 roky k dobru na výběr tvého budoucího oboru. V prváku a druháku tě provedeme řadou technických předmětů a pak už bude jen čistě na tobě, který obor tě nejvíce zajímá.
 4. Už žádné drcení nazpaměť, místo toho ti pomůžeme spoustu věcí skutečně pochopit. Wikipedie je super bichle, ale lepší je přece některé věci poznat na vlastní oči a rovnou se ptát, než složitě a zdlouhavě hledat informace.
 5. Celá řada certifikací a praktických dovedností, se kterými všude zazáříš. A že jich není zrovna málo! ECDL, CISCO, Autodesk, Paragraf 5 Vyhlášky č. 50/1978 Sb.
 6. Dřív než uslyšíš o úřadu práce, budeš už dávno přijat do zaměstnání. Příležitosti padají už během studia! Čekají tě různé odborné stáže a ty nejlepší z ročníku si hned zaháčkují naši partneři.
 7. U maturity stačí pouze jednoduše shrnout, co jsi za celou dobu s námi zažil a co ti prošlo pod rukama.
 8. Průmyslováci pracují jen se špičkovým vybavením, žádné muzejní exponáty u nás nečekej! Raději se připrav na 3D tiskárny, CNC stroje, soustruhy, motory a transformátory, analyzátory sítě. Pokud jsi zatím o něčem z toho nikdy neslyšel/a, máš se rozhodně na co těšit!
 9. Zapojování a konstruování – to je ten pravý adrenalin! Hlavně když to potom fakčí! Budeš mít jedinečnou příležitost navrhnout a vyrobit si svůj vlastní výrobek nebo zařízení. Nakresli ve 3D a vytiskni, rozhýbej pomocí Arduina!
 10. Studenti u nás frčí na rychlé WiFi a digitalizují své poznámky v MS Office. Jasně, že máme Office pro každého studenta zdarma, a také kreslící software od Autodesku.
 11. Jakmile dojde čas na odpočinek, všichni pálí do školního bufetu nebo studentského klubu na kulečník. Kulturisti si také přijdou na své – ve školní posilovně se vždycky alespoň jedna volná činka najde 😉