Kariéra

Chomutovská průmyslovka hledá nové posily

Chomutovská průmyslovka již  více než 146 let připravuje své žáky pro práci v technických oborech  a k našemu regionu neodmyslitelně patří. Po celou dobu svého působení se jí daří si držet dobré jméno  a v oblasti technicky zaměřených škol si vybudovala pevnou tradici. Absolventi pracují po skončení studia v nejrůznějších odvětvích průmyslu, škola se může pyšnit oceněním Doporučeno zaměstnavateli. V dnešní přetechnizované době se stále úspěšně snaží držet krok s vývojem nových technologií a současnými moderními trendy, které neváhá do výuky odborných předmětů zařazovat, a tím si své místo a pozici upevňovat. 

Škola vzdělává své žáky hned v několika oborech, a to v automatizaci, elektrotechnice, automatizované konstrukci ve strojírenství a výpočetních systémech. V současné době se potýkáme s problémem nedostatku odborníků v těchto odvětvích, poptáváme absolventy technických vysokých škol nebo odborníků z praxe, rádi bychom mezi sebe přijali mladé, ambiciózní a nadšené kolegy, kteří by měli zájem předávat své znalosti z oblasti techniky a kteří by chtěli v tomto duchu vzdělávat mladou generaci. 

Hledáme kolegy/kolegyně, kteří by vedli naše žáky k přemýšlení, kreativitě, využívání nových metod, mají vstřícný  a pozitivní přístup k mladé generaci, jejich rodičům i ostatním kolegům, týmového ducha a ochotu se dále rozvíjet a vzdělávat.

Název školy

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Chomutov, Školní 50, příspěvková organizace, Školní 1060/50, 430 01 Chomutov

Co požadujeme

Požadujeme kvalifikaci dle zákona č. 563/2004 Sb., příp. ochotu si kvalifikaci doplnit (tzv. program celoživotního vzdělávání –  Učitel střední školy), čistý výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost.

Co nabízíme

Příjemné a stabilní léty prověřené pracovní prostředí, vstřícný pracovní kolektiv s možností osobního rozvoje, růstu a seberealizace, kolegiální podporu, 12. platovou třídu a řadu dalších benefitů.

Koho poptáváme

Učitele odborných předmětů s rozšířením o předměty M a F:

  • Automatizace 
  • Elektro (základy elektrotechniky, elektronika, elektrotechnická měření) 
  • Výpočetní technika
  • Strojírenství (mechanika, konstrukční cvičení, měření).

Kontakt

V případě zájmu prosím kontaktujte: Mgr. D. Žižková – zástupce ředitele (zizkova@spscv.cz), tel. 474628992, 474628982.