Kalendář akcí

Organizace školního roku 2020/2021

Září

  • 23. – 25.09.2020 – Distribuční maturita Kladno
  • 28.09.2020 – Státní svátek
  • 29.09.2020 – Exkurze ČNB (S4, TM4)
  • 01. – 30.09.2020 – Logická olympiáda kategorie C – registrace

Říjen

  • 12. – 16.10.2020 – First Class English – kurz pro vybrané žáky s rodilým mluvčím
  • 19.10.2020 – Výuka pro střední školu AGT – obor autotronik (3. ročník)
  • 27.10.2020 – Pedagogická porada
  • 28.10.2020 – Státní svátek
  • 29.10. – 30.10.2020 – Podzimní prázdniny
  • 14.10.2020 – Přírodovědný klokan
  • 15. – 21.10.2020 – Logická olympiáda kategorie C – základní kolo
  • 23.10.2020 – Matematický klokan
  • 10.2020 – 06.2021 – Matematický seminář pro 3. ročníky
  • bude upřesněno
    • Exkurze SKKS – 1. ročníky
    • Odborný seminář z M pro 1. ročníky: “Logické spojky pod lupou”
    • Testování AJ, NJ Scate
    • Převzetí ceny Quality Label za projekt eTwinning – Mgr. I. Dufková
    • Školní oblečení Schools United

Listopad

  • 03. – 04.11.2020 – Výstava VZDĚLÁVÁNÍ (prezentace SŠ ve sportovní hale)
  • 04.11.2020 – Školní parlament
  • 06.11.2020 – Logická olympiáda kategorie C – krajské kolo
  • 08. – 09.11.2020 – Výstava SOKRATES v Mostě
  • 09. – 10.11.2020 – HOP (1. ročníky)
  • 13.11.2020 – ISIC karty (revalidace)
  • 24.11.2020
    • Klasifikační porada za 1. čtvrtletí
    • Schůze SRPdŠ (Rada rodičů)
    • Třídní schůzky
  • 30.11.2020 – Příspěvek SRPdŠ (platba) – mezní termín
  • bude upřesněno – Testování AJ, NJ – Scate

Prosinec

  • 01.12.2020
    • Mezní termín odevzdání přihlášek k MZ 2021
    • Matematická olympiáda kategorie A – ukončení domácího kola
  • 05.12.2020 – Den otevřených dveří
  • 09.12.2020 – Školní parlament
  • 21.12.2020 – Divadelní představení společnosti Bear Theatre (AJ) on-line
  • 22.12.2020 – Vánoční pedagogická porada
  • 23.12.2020 – 03.01.2021 – Vánoční prázdniny
  • 08.12.2020 – Matematická olympiáda kategorie A – školní kolo
  • bude upřesněno
    • Odborný seminář z M pro 1. roč.: “Jak asi neznáme racionální čísla”
    • Oblastní muzeum Chomutov
    • Úřad práce – 4. ročníky

Leden

04.01.2021 – Zahájení výuky
06.01.2021 – Školní parlament
12.01.2021 – Matematická olympiáda kategorie A – krajské kolo
16.01.2021 – Den otevřených dveří
18.01.2021 – Matematická olympiáda kategorie B a C – ukončení domácího kola
26.01.2021 – Klasifikační porada (Pedagogická rada) – hodnocení 1. pololetí
22.01.2021 – Uzavření docházky za 1. pololetí
23. – 29.01.2021 – LVK 1. roč. (Pec pod Sněžkou)
25. – 28.01.2021 – LVK běžky 1. roč. (Chomutovsko)
26.01.2021 – Matematická olympiáda kategorie B a C – školní kolo
28.01.2021 – Konec 1. pololetí, vydání výpisů z vysvědčení
29.01.2021 – Pololetní prázdniny
31.01.2021 – Podmínky přijetí na SPŠ a VOŠ Chomutov – kritéria (ŘŠ)
bude upřesněno – Přihlášky na VŠ

Únor

  • 01. – 05.03.2021 – LVK běžky 1. roč. (Chomutovsko)
  • 03.02.2021 – Školní parlament
  • 08.02. – 12.02.2021 – Jarní prázdniny
  • 23.02.2021 – Pedagogická porada
  • 27.02. – 05.03.2021 – LVK 1. roč. (Pec pod Sněžkou)
  • bude upřesněno
    • Školní soutěž AUTOCAD, INVENTOR
    • Maturitní plesy
    • AISEC – projekt Edison

Březen

  • 01.03.2021 – Přihlášky na SŠ
  • 03.03.2021 – Školní parlament
  • 30.03.2021 – Pedagogická porada
  • 30.03.2021 – Oslava dne učitelů
  • 30.03.2021 – Matematická olympiáda kategorie B a C – krajské kolo
  • 31.03.2021 – Školení INKLUZE (třídní učitelé)

Duben

  • 01. – 05.04.2021 – Velikonoční prázdniny
  • 07.04.2021 – Školní parlament
  • 27.04.2021
    • Klasifikační porada (uzavření klasifikace za 3. čtvrtletí)
    • Schůze SRPdŠ (Rada rodičů)
    • Třídní schůzky
  • 28.04.2021 – Klasifikační porada 4. roč. (uzavření klasifikace)
  • 30.04.2021 – Poslední zvonění maturitních tříd
  • bude upřesněno
    • Písemná maturitní práce z ČJ a literatury
    • Písemná maturitní práce z AJ
    • Přijímací zkoušky – 1. kolo, 1. termín
    • Přijímací zkoušky – 1. kolo, 2. termín
    • Celostátní matematická soutěž SŠ
    • Technodays
    • Úprava ŠVP

Květen

  • 03. – 05.05.2021 – Didaktické testy a písemné práce společné části MZ
  • 05.05.2021 – Školní parlament
  • 10. – 14.05.2021 – Kurz vodní turistiky
  • 18.05.2021 – Pedagogická porada
  • bude upřesněno
    • Přijímací zkoušky – náhradní termín – 1. termín
    • Přijímací zkoušky – náhradní termín – 2. termín
    • Ústní maturitní zkoušky

Červen

  • 09.06.2021 – Školní parlament
  • 24.06.2021 – Klasifikační porada (pedagogická rada) – hodnocení 2. pololetí
  • 24.06.2021 – Uzavření klasifikace
  • 25.06.2021 – Uzavření docházky za II. pololetí
  • 30.06.2021 – Vydání vysvědčení
  • 30.06.2021 – Uzavření třídní knihy
  • bude upřesněno
    • Ústní maturitní zkoušky
    • Slavnostní předávání maturitních vysvědčení
    • Schůzka s rodiči budoucích prvních ročníků
    • Jednání Školské rady