SPŠ a VOŠ Chomutov
Postup do krajského kola v piškvorkách

Postup do krajského kola v piškvorkách

Dne 5. listopadu se konalo na Gymnáziu Chomutov oblastní kolo v piškvorkách. Naši školu reprezentovaly 3 týmy, které vzešly ze školního kola. Zúčastnilo se celkem 15 týmů (po 5 hráčích), které byly rozlosovány do 4 skupin. Z těchto skupin se probojovalo do užšího výběru 8 nejlepších, mezi nimiž byly stále naše 3 týmy. Nakonec se v semifinále setkaly 2 týmy naší školy a 2 týmy Gymnázia Chomutov. Oba týmy gymnázia byly našimi poraženy, a jelikož do krajského kola postupují 2 nejlepší z oblastních kol, finále už bylo v duchu přátelském.

» FOTOGALERIE

Po otevření celého příspěvku naleznete přehled výsledků našich žáků.

Výsledky:

1.       Čaja Stanislav, Kölbel Lukáš ( A3), Kalužný Matyáš (2E), Kunz Martin, Leden Filip (1B)

2.       Pek Pavel (V3), Rous Radek, Püschel Robert (2B), Mysliveček Lukáš (2E), Preibisch David (1E)

5.-8.   Vostrý Jan (V3), Drož Adam ( 2E), Jandík Martin (2C), Kučera Karel (2D), Tíkal Lukáš (1C)

Připravila Ing. Eva Weinfurterová

Velikost textu
Vysoký kontrast