MZ 2014 – ústní zkoušky

?????????????????????????????????????????????

Ústní maturitní zkoušky společné i profilové části všech specializací se budou konat v pátek 12.9.2014.  Přesný časový rozpis bude zveřejněn v sekci “NEPŘEHLÉDNĚTE” do konce srpna.

PŘEČTĚTE SI VÍCE

MZ 2014 – praktická zkouška

education-concept--brain-and-science-icons-vector-1050375

Praktická zkouška se  pro všechny specializace bude  konat 8. a 9. 9. 2014. Sraz všech maturantů je 8.9.2014 v 7,30hod. v laboratořích ELM (ing. P. Kadeřábek).

PŘEČTĚTE SI VÍCE

MZ 2014 – společná část

maturita

Kontrola povolených pomůcek

Povolené pomůcky budou kontrolovány pro matematiku od 11,00hod. v kabinetě matematiky (druhé patro dveře č. 210).

Pro český jazyk  o  přestávce mezi didaktickým testem a písemnou prací v kabinetě humanistů (první patro dveře č. 106).

Pro anglický a německý jazyk též  o  přestávce mezi didaktickým testem a písemnou prací v kabinetě jazyků ( první patro dveře č. 104).

Zároveň si přineste velkou bílou obálku, do které budou pomůcky uloženy a podepsány.

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Zápis do 1. ročníku na VOŠ

Dne 1. 9. 2014 od 10:00 se koná zápis do 1. ročníku na Vyšší odbornou školu Chomutov. Zápis je povinný pro studenty budoucí třídy  B1h.
Studenti   přinesou  ke kontrole ” Rozhodnutí o přijetí na VOŠ”  a občanský průkaz.

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Zápis do 2. ročníku na VOŠ

Dne 1. 9. 2014 od 9:00 se koná zápis do 2. ročníku na Vyšší odbornou školu Chomutov. Zápis je povinný pro studenty budoucí třídy  B2h.
Studenti přinesou ke kontrole “Výkaz o studiu ve vyšší odborné škole”.

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Zápis do 3. ročníku na VOŠ

Dne 29. 8. 2014 od 9:00 se koná zápis do 3. ročníku na Vyšší odbornou školu Chomutov. Zápis je povinný pro studenty budoucích tříd B3h a B3t.
Studenti přinesou ke kontrole “Výkaz o studiu ve vyšší odborné škole”.

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Sportovně turistický kurz – Machův Mlýn 2014

216

Ve dnech 22. –  26.6. 2014 se v prostoru Chomutov – Machův mlýn uskutečnil další ročník Sportovně turistického kurzu pro žáky druhých ročníků. Kurz je zaměřen na cyklo respektive pěší turistiku, hry v přírodě a další volnočasové sportovní aktivity. Již po čtvrté jsme zvolili Machův mlýn nedaleko známého hradu Krakovec, kde jsme dlouhodobě spokojeni.

» FOTOGALERIE

Ve výsledku si troufám říci, že se nám kurz vydařil. Velmi důležité je vždy počasí. S výjimkou jednoho dne nepršelo, teploty byly pro naši činnost (kromě koupání) téměř ideální. Podmínky v Machově mlýně jsou pro sportovní kurz velmi příznivé, spokojeni jsme byli s kuchyní. Co je však nejdůležitější, vrátili jsme se v pořádku, bez jediného vážnějšího úrazu.  Poznali jsme kus krásné české krajiny a snad jsme se při tom i bavili...

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Prváci na bowlingu

prvaci-na-bowlingu-26-6-2014-052

Poslední den před vysvědčením se rozhodli studenti několika tříd průmyslovky poměřit své síly a dovednosti v atraktivní sportovní disciplíně – bowlingu. Jako první se dostavily do bowlingové haly na Březenecké v Chomutově třídy 1.A a 1.B, po jejich odchodu následovaly další.

» FOTOGALERIE

Každá třída vytvořila skupinky, v nichž si studenti na jednotlivých drahách zasoutěžili. Pro některé z nich byly začátky těžké, ale postupně získali potřebný odhad síly a směru a své výkony vylepšili, o striky skutečně nebyla nouze. Bez ohledu na výsledky se shodli na tom, že to byla po celoročním plnění výkonů z atletiky, plavání, gymnastiky a kolektivních sportů jistě vítaná změna.
(foto – Jindřich Richter – 1B )

PŘEČTĚTE SI VÍCE