Informace pro žáky 1. ročníků, kteří se neúčastní LVK

Všichni žáci prvních ročníků, kteří se neúčastní lyžařského kurzu, mají v týdnu 2.2. – 6.2 2015 výuku dle zvláštního rozvrhu. Ten bude k dispozici na internetu a na nástěnce vedle dveří do sborovny školy. Zahajuje se v pondělí 2.2. v 8.00 v dílnách. Omlouvání případné neúčasti žáka podléhá běžnému režimu omlouvání zameškaných hodin (dle školního řádu).

V Chomutově 28.1. 2015                          za kabinet TvS: J. Kouba

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Informace k odjezdu LVZ Pec pod Sněžkou – 31.1.

lyzarsky-kurz-pec-pod-snezkou-25-31-1-2014-41

Sraz u školy (boční východ k parčíku)  v sobotu 31.1. 2015 v 9.30 hod. Prosíme rodiče, aby v této ulici neparkovali.

K dispozici budou dva autobusy. Vedoucím autobusu č.1 jsem osobně: Kouba1A, 1B, 2B, 2D, S3, V3.  Vedoucí busu č.2 je kolega Ing.Růžička – 1C, 1D, 1E. Žáci se aktivně zapojí do nakládání zavazadel, řídí se při tom pokyny řidičů a vedoucích autobusů.

Žáky 2. a 3. roč. prosíme, aby pomohli se školními věcmi paní učitelce Koubové – zadní vchod do tělocvičen.

Teprve po naložení autobusů, na pokyn vedoucích autobusů, se nastupuje podle jmenovitého seznamu, žáci odevzdávají “Potvrzení o bezinfekčnosti”

V hodinách TvS proběhlo/ne poučení o chování a BOZ během cesty. Žádáme žáky , aby se těmito pokyny důsledně řídili.

Pokud žákovi zdravotní stav na posle...

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Školní kolo soutěže Autodesk Academia Design 2015

AAD2015

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Programátorské soutěže

souteze-prg

Upozorňujeme studenty naší školy (zejména studenty 2. ročníku SŠ a studenty oboru Výpočetní systémy) na 2 soutěže z oblasti programování, které budou v nejbližších dnech zahájeny, a na vznikající kroužek programování. Informace o průběhu soutěží a přípravě na ně lze získat u Mgr. Naxerové a Mgr. Naxera.

 
PilsProg = studentská soutěž v programování
Určena pro: studenty SŠ
Organizátor: katedra informatiky a výpočetní techniky FAV  Západočeské univerzity v Plzni

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Běžkařský kurz prvních ročníků – Důležitá připomínka!

Běžky

Přihlášeným běžkařům, žákům prvních ročníků, připomínám povinnou schůzku. Schůzka všech řádně přihlášených účastníků se koná ve středu 28.1.2015 v tělocvičně školy od 14:15 hodin! Obsahem schůzky bude upřesnění časového programu kurzu, převzetí a úschova zapůjčené běžkařské výzbroje.

Pohl Stanislav

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Projekt: Přírodovědné a technické vzdělávání Ústeckého kraje – ZŠ Jirkov, Nerudova 20.1.2015

SL738650

Cílem projektu je rozvoj a zvýšení kvality počátečního vzdělávání v oblasti přírodovědných a technicky zaměřených oborů.  Projekt je především zaměřen na propagaci, podporu a zkvalitnění vzdělávání žáků v Ústeckém kraji v návaznosti na aktuální požadavky potencionálních zaměstnavatelů, ale také na další rozvoj znalostí a dovedností žáků. Jedná se o komplexní podporu vzdělávání technického a přírodovědného směru.

» FOTOGALERIE

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/44.0005

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Den otevřených dveří

DOD

Dne 17. 1. 2015 jsme pro zájemce o studium na naší škole uspořádali den otevřených dveří. Nejprve si návštěvníci vyslechli úvodní informace o přijímacím řízení a o průběhu vzdělávání na SPŠ a VOŠ Chomutov.

» FOTOGALERIE

Prohlédli si odborné učebny a laboratoře a v součinnosti s našimi studenty si vyzkoušeli ovládat některé stroje a přístroje v demonstračních úlohách. Poté následovala téměř dvouhodinová prohlídka školy s našimi žáky jako průvodci. K nahlédnutí byly laboratoře automatizace, mikroprocesorové techniky, strojní, elektrických strojů a elektrických měření. Dále učebny výpočetní techniky, CAD, audio učebna , jazykové učebny a prostory dílen – praktického vyučování. V uvedených učebnách byly k dispozici i vyučující odborných a všeobecných předmětů...

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Projektový den na SPŠ – 16.1.2015

SL738630

Dnes se na naší škole uskutečnil projektový den v rámci projektu “Přírodovědné a technické vzdělávání Ústeckého kraje”, číslo projektu CZ.1.07/1.1.00/44.0005. Naši školu navštívili v doprovodu svých vyučujících žáci z osmi základních škol z Chomutova a okolí.

» FOTOGALERIE

Prohlédli si odborné učebny a laboratoře a v součinnosti s našimi studenty si vyzkoušeli ovládat některé stroje a přístroje v demonstračních úlohách.

PŘEČTĚTE SI VÍCE