Informace pro žáky 1. ročníků, kteří se neúčastní LVK

informace

Všichni žáci prvních ročníků, kteří se neúčastní lyžařského kurzu, mají v týdnu 2.2. – 6.2 2015 výuku dle zvláštního rozvrhu. Ten bude k dispozici na internetových stránkách školy a na nástěnce vedle dveří do sborovny školy. Zahajuje se v pondělí 2.2. v 8.00 v dílnách. Omlouvání případné neúčasti žáka podléhá běžnému režimu omlouvání zameškaných hodin (dle školního řádu).
za kabinet TvS: J. Kouba

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Informace k odjezdu LVZ Pec pod Sněžkou – 31.1.

lyzarsky-kurz-pec-pod-snezkou-25-31-1-2014-41

Sraz u školy (boční východ k parčíku)  v sobotu 31.1. 2015 v 9.30 hod. Prosíme rodiče, aby v této ulici neparkovali.

K dispozici budou dva autobusy. Vedoucím autobusu č.1 jsem osobně: Kouba1A, 1B, 2B, 2D, S3, V3.  Vedoucí busu č.2 je kolega Ing.Růžička – 1C, 1D, 1E. Žáci se aktivně zapojí do nakládání zavazadel, řídí se při tom pokyny řidičů a vedoucích autobusů.

Žáky 2. a 3. roč. prosíme, aby pomohli se školními věcmi paní učitelce Koubové – zadní vchod do tělocvičen.

Teprve po naložení autobusů, na pokyn vedoucích autobusů, se nastupuje podle jmenovitého seznamu, žáci odevzdávají “Potvrzení o bezinfekčnosti”. V hodinách TvS proběhlo/ne poučení o chování a BOZ během cesty. Žádáme žáky, aby se těmito pokyny důsledně řídili.
Pokud žákovi zdravotní stav na posle...

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Školní kolo soutěže Autodesk Academia Design 2015

AAD2015

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Programátorské soutěže

souteze-prg

Upozorňujeme studenty naší školy (zejména studenty 2. ročníku SŠ a studenty oboru Výpočetní systémy) na 2 soutěže z oblasti programování, které budou v nejbližších dnech zahájeny, a na vznikající kroužek programování. Informace o průběhu soutěží a přípravě na ně lze získat u Mgr. Naxerové a Mgr. Naxera.

 
PilsProg = studentská soutěž v programování
Určena pro: studenty SŠ
Organizátor: katedra informatiky a výpočetní techniky FAV  Západočeské univerzity v Plzni

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Běžkařský kurz prvních ročníků – Důležitá připomínka!

Běžky

Přihlášeným běžkařům, žákům prvních ročníků, připomínám povinnou schůzku. Schůzka všech řádně přihlášených účastníků se koná ve středu 28.1.2015 v tělocvičně školy od 14:15 hodin! Obsahem schůzky bude upřesnění časového programu kurzu, převzetí a úschova zapůjčené běžkařské výzbroje.

Pohl Stanislav

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Projekt: Přírodovědné a technické vzdělávání Ústeckého kraje – ZŠ Jirkov, Nerudova 20.1.2015

SL738650

Cílem projektu je rozvoj a zvýšení kvality počátečního vzdělávání v oblasti přírodovědných a technicky zaměřených oborů.  Projekt je především zaměřen na propagaci, podporu a zkvalitnění vzdělávání žáků v Ústeckém kraji v návaznosti na aktuální požadavky potencionálních zaměstnavatelů, ale také na další rozvoj znalostí a dovedností žáků. Jedná se o komplexní podporu vzdělávání technického a přírodovědného směru.

» FOTOGALERIE

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/44.0005

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Den otevřených dveří

DOD

Dne 17. 1. 2015 jsme pro zájemce o studium na naší škole uspořádali den otevřených dveří. Nejprve si návštěvníci vyslechli úvodní informace o přijímacím řízení a o průběhu vzdělávání na SPŠ a VOŠ Chomutov.

» FOTOGALERIE

Prohlédli si odborné učebny a laboratoře a v součinnosti s našimi studenty si vyzkoušeli ovládat některé stroje a přístroje v demonstračních úlohách. Poté následovala téměř dvouhodinová prohlídka školy s našimi žáky jako průvodci. K nahlédnutí byly laboratoře automatizace, mikroprocesorové techniky, strojní, elektrických strojů a elektrických měření. Dále učebny výpočetní techniky, CAD, audio učebna , jazykové učebny a prostory dílen – praktického vyučování. V uvedených učebnách byly k dispozici i vyučující odborných a všeobecných předmětů...

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Projektový den na SPŠ – 16.1.2015

SL738630

Dnes se na naší škole uskutečnil projektový den v rámci projektu “Přírodovědné a technické vzdělávání Ústeckého kraje”, číslo projektu CZ.1.07/1.1.00/44.0005. Naši školu navštívili v doprovodu svých vyučujících žáci z osmi základních škol z Chomutova a okolí.

» FOTOGALERIE

Prohlédli si odborné učebny a laboratoře a v součinnosti s našimi studenty si vyzkoušeli ovládat některé stroje a přístroje v demonstračních úlohách.

PŘEČTĚTE SI VÍCE